Dla Ciebie

Likwidacja sklepu

Szanowni Klientki oraz Klienci,
z przykrością informujemy, że sklep Miderelle wkrótce zakończy swoją działalność.

Działając od 2019 roku, jako firma chcieliśmy wnieść coś do branży modowej, oferując odzież i dodatki w dobrych cenach z naciskiem na ponadprzeciętny poziom obsługi klienta. Zaiwestowaliśmy dużo energii i środków finansowych, aby ten projekt stworzyć i rozwijać. Przeżywaliśmy okresy euforii, jak i momenty zniechęcenia oraz rezygnacji.
Niestety nasza misja zakończyła się porażką. Z uwagi na czynniki osobiste oraz ekonomiczne nie jesteśmy w stanie kontuować rozwoju naszego sklepu. Było to dla nas cenne doświadczenie i mamy nadzieję, że nasi Klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie.

Wszystkim tym, którzy zaufali naszej małej firmie i zdecydowali się na zakup, serdecznie dziękujemy.

Finalizację likwidacji sklepu planujemy na drugi kwartał 2024. Do tego czasu będziemy starać się sprawić, aby pozostały nam asortyment znalazł nowych właścicieli. Z tego względu proponujemy bardzo atrakcyjne rabaty na nasze produkty, sięgające 50%. Zachęcamy do tych ostatnich, finalnych zakupów.

Prawa konsumentów po likwidacji

Pomimo, że sklep zostanie zamknięty oraz niniejsza strona internetowa po jakimś czasie przestanie działać, prawa konsumenckie naszych Klientów nie zostają ograniczone. Firma, która prowadzi niniejszy sklep, dalej będzie istnieć i nie planowane jest jej zamknięcie w najbliższym czasie. Z tego względu po likwidacji sklepu wszystkie roszczenia prosimy kierować na nastęujące dane:

Codessive Daniel Andraszewski

Adres: ul. Korzona 113/71, 03-571 Warszawa

Email: [email protected]

Tuż przed finalizacją likwidacji sklepu wyślemy email z tą informacją do wszystkich naszych Klientów.
W międzyczasie zapraszamy do zakupów w naprawdę atrakcyjnych cenach:

>>SPRAWDŹ NASZ ASORTYMENT Z RABATAMI<<