Dla Ciebie

Zwroty

Niewłaściwy kolor lub krój? Zwroty to u nas prosta sprawa. Najważniejsze informacje znajdą Państwo w kilku prostych punktach poniżej:

1
Mają Państwo prawo odstąpić od umowy zawartej w naszym sklepie w terminie 30 dni bez podania przyczyny.
2
Prosimy o poinformowanie nas o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy za pośrednictwem oświadczenia, które mogą Państwo przesłać:
  • w formie elektronicznej na adres: [email protected]
  • pisemnie na adres: Codessive Daniel Andraszewski, ul. Korzona 113/71, 03-571 Warszawa
3
Prosimy o odesłanie towaru niezwłocznie, a w każdym razie nie później niż 30 dni od dnia, w którym poinformowali nas Państwo o odstąpieniu od umowy. Przesyłkę prosimy odpowiednio zabezpieczyć i dołączyć dowód zakupu.
4
Towar należy wysłać na adres:
Miderelle Zwroty, ul. Warecka 37A, 05-520 Konstancin-Jeziorna
Tel. 789-220-880, E-mail: [email protected]

UWAGA! Prosimy o podanie naszego numeru telefonu lub/oraz adresu email podczas nadawania przesyłki zwrotnej. Znacząco usprawni to lokalizację i obsługę Państwa zwrotów.
5
Koszty odesłania towaru do nas pokrywają Państwo we własnym zakresie.
6
Odpowiadają Państwo za zmniejszenie wartości towaru wynikające z korzystania z niego w sposób inny niż było to konieczne do stwierdzenia jego charakteru, cech i funkcjonowania.
7
Zachęcamy do skorzystania z przygotowanego przez nas formularza odstąpienia od umowy.
8
Ustosunkujemy się do zwrotu nie później niż 30 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o odstąpieniu od umowy. Podstawą do finalizacji procedury zwrotu jest otrzymanie przez nas przesyłki ze zwracanym towarem.
9
Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w transakcji.

Wymiana

A może jednak kolor i krój są idealne, ale rozmiar jest niewłaściwy? Z wymianą także nie mamy problemu. W tym celu zachęcamy do złożenia nowego zamówienia oraz zwrotu uprzednio zamówionego produktu.

info Bardziej szczegółowe informacje znajdą Państwo w naszym Regulaminie.